Príbehy

Ako využiť pozitívne myslenie pre raketový štart

Ako dokáže úspechu firmy pomôcť pozitivita a drive zakladateľa? Prečo myslieť pozitívne a čo robiť úplne na začiatku? Príbeh úspešnej slovenskej podnikateľky, ktorá má za sebou nielen raketový štart, ale i množstvo ocenení a medzinárodné pôsobenie v oblasti dizajnu a svetla.

Marianka Slivková žije, tvorí a rozvíja svoju firmu priamo v srdci Slovenska, v Banskej Bystrici. Od roku 2014 dokázala, ako sama tvrdí, so svojimi parťákmi vo firme, vybudovať firmu, ktorá má zvučné meno najmä v zahraničí. Je odvážna a výzvy prijíma s nadšením.
Ako to je vôbec možné? Vypočujte si náš podcast a dozviete sa viac.

Vďaka vlastnej značke exkluzívnych svietidiel FOSALI® predstavenej na jar 2014 si sa úspešne zapísala medzi výrobcov lustrov na medzinárodnom trhu a získala tak aj 1. cenu v súťaži inovatívnych nápadov StartUp Awards SK 2014 v kategórii Art&Design.

V podcaste budete odzneli otázky:

  • Marianka ako sa dá nastúpiť na takúto cestu úspechu?
  • Čo pre to treba urobiť?
  • Čo človeka k tomu predurčuje?
  • Kde si čerpala informácie o podnikaní?
  • Kto ťa inšpiroval?

Keďže naše sú naše relácie venované inšpirácii, v závere odznejú 3 rady, ktoré vedú k ceste úspechu. Oplatí sa počúvať preto dokonca.

Verím, že tieto rady skutočne zafungujú u každého z vás, kto sa nimi pokúsi riadiť.
Prajem vám, aby ste pri svojej práci zažívali vášeň k tomu, čo robíte a čo máte radi. Aby ste v živote stretávali správnych ľudí, s ktorými sa vám bude skvele spolupracovať.