Vzdelávanie a osobný rast zahŕňajú učenie sa a zlepšovanie zručností a vedomostí s cieľom rastu a napredovania zamestnancov. Vhodne zvolená kombinácia školení nových vedomostí, zručností, mäkkých zručností pri vedení ľudí môže zvýšiť výkonnosť zamestnancov, ich spokojnosť a podporiť angažovanosť v práci.

Vzdelávanie a osobný rozvoj tímu je kľúčovou súčasťou stratégie úspechu spoločnosti. Profesijný rast a sebarozvoj však začína vo vnútri. Využívajte preto príležitosti na vzdelávanie a rozvoj vašich zamestnancov, motivujte ich k napredovaniu, aby mohli vykonávať svoju prácu lepšie a prispievať tak k úspechu celej spoločnosti.

Silná rodina, silná firma

Akým výzvam čelí rodinné podnikanie a ako aj vám môže pomôcť technika 69? Ak ste súčasťou rodinnej firmy, tento vypočujte si náš podcast.

Čítať viac

Efektívna komunikácia, ktorá vám pomôže presadiť sa

Efektívnej komunikácii a možnosti jej využitia v práci či v súkromí. Na čo si dať pozor: pravidlá, najčastejšie chyby, manipulatívne techniky.

Ako naštartovať zdravé sebavedomie

Chcete sa cítiť dobre vo svojom tele a naštartovať zdravé sebavedomie? Spoznajte typ komunikácie, na ktorí mnohí zabúdajú.

Dobrovoľníctvo – lacná pracovná sila alebo štart úspešnej kariéry?

Vedeli ste, že inšpirácia a základ úspešného podnikania sa dajú nájsť aj v dobrovoľníctve? Vypočujte si, ako aj vám môže zmeniť život.

Ako zaujať pomocou prejavu na úrovni

Má náš rečový prejav vplyv na naše sebavedomie a na vytváranie prvého dojmu? Vypočujte si, ako je možné zlepšiť sebaprezentáciu.

Aké charakterové vlastnosti vám pomôžu k úspechu

Aká dôležitá je vytrvalosť a húževnatosť na ceste za úspechom? Aké návyky sa oplatí budovať, keď chceme byť spokojní a šťastní.

Ako byť úspešný v podnikaní napriek zlyhaniam

Čo je najväčšou brzdou úspechu? Ako veľmi sa podnikatelia boja zlyhania? Je to súčasť progresu? Vypočujte si podcast o failoch v podnikaní.

Ako vzniká podnikateľský nápad

Od myšlienky k realizácii. Ako pracovať s nápadom, keď chcem začať podnikať? Čo je pre podnikanie dôležité? Vypočujte si aj náš podcast.

Ako si zvýšiť sebavedomie a pochopiť sebahodnotu

Je sebavedomie a poznanie svojej hodnoty v živote dôležité? Prečo sa oplatí rozvíjať a aké techniky nám pomáhajú? Viac aj v našom podcaste.

Akú silu ma kritické myslenie

Čo prestavuje kritické myslenie? Využívate ho v praxi? Ako s ním pracovať a ako čerpať z výhod kritického myslenia. Viac aj v našom podcaste.