Zoznámte sa s partnermi Zamestnaneckej značky

Všetci o nej hovoria. A všetci po nej túžime. ❤️‍🔥
Málokto jej rozumie a nie každému sa podarí naplniť jej potenciál naplno.
A potom sme tu my, ktorí prispievame k budovaniu Zamestnaneckej značky pre krajší a lepší život všetkých generácií.

Katarína Ďurčová
Katarína Ďurčová Branding, Marketing stratégie a HR
Katarína Ďurčová - Strategický poradca malých a stredných firiem v oblasti marketingu, obchodu a ľudských zdrojov. Zakladateľka Zamestnaneckej značky, značky AXIM a spoluzakladateľka dynamickej siete firiem ATTAO. Má viac ako 20 ročnú prax vo firmách doma i v zahraničí. Pomáha značkám vystúpiť z davu, nastavuje im komunikáciu, propagáciu a rast v súlade s jej hodnotami a poslaním. Tvorca inšpiratívnych podcastov a fanúšik networkingu obchodných príležitosti.

katarina.durcova@axim.sk

www.axim.sk

+421 910 969 111

Imrich Kovaľ
Imrich Kovaľ Business Developer, E-commerce Specialist
Imrich Kovaľ - Zakladateľ e-biznis inkubátora MERINEO, spoluzakladateľ dynamickej siete firiem ATTAO. Už takmer 15 rokov pôsobí v online biznise a pomáha začínajúcim, malým a stredným podnikateľom napĺňať ich inovačný potenciál a presadiť sa v digitálnom svete. Objavuje, analyzuje a implementuje strategický, biznisový, komunikačný a marketingový potenciál firiem do efektívneho fungujúceho celku.

imrich.koval@merineo.sk

www.merineo.sk

+421 948 902 040

Simona Myslikovjanová
Simona Myslikovjanová External Executive Director of HR
Simona Myslikovjanová - patrí medzi TOP 13 najúspešnejších CEO žien ČR v kategórii obchod a služby. Špecializuje sa na Interim&Talent manažment, kde už pomohla stovkám firiem z problémov. Venuje sa aj psychológii, komunikácii, a predovšetkým talent manažmentu a growth mindset, a na pracoviskách tak pomáha vytvárať zdravú a silnú firemnú kultúru.

info@simyco.cz

www.simyco.cz

+420 776 565 631

Ján Ďurčo
Ján Ďurčo Analysis, Online Specialist
Ján Ďurčo - špecializuje sa na online komunikáciu, optimalizáciu webstránok, digitálne kampane a obsahovú štruktúru komunikácie, online marketing a technickú podporu. Jeho riešenia vám pomôžu prezentovať sa, dostať web do popredia a tvoriť zmysluplný obsah hodný zamestnaneckej značky.

jan.durco@axim.sk

www.axim.sk

+421 911 115 014

Miroslav Kubiš
Miroslav Kubiš Riešenia pre krízové situácie
Miroslav Kubiš – Pracuje ako konzultant od malých firiem po veľké nadnárodné spoločnosti. Jeho hlavnou úlohou je posúvať ľudí vpred. Špecializuje sa na témy, ako je práca s myslením, s emóciami, zvládanie stresu, komunikácia, predajné zručnosti a ďalšie. Vo firmách častokrát pôsobí ako urovnávač vzťahov, facilitátor, kouč, mentor a lektor.

konzultant@mirokubis.sk

www.mirokubis.sk

+421 902 394 883

Ivana Havranová
Ivana Havranová Leadership a osobný rozvoj
Ivana Havranová - Pôsobila vo vrcholovom manažmente v oblasti obchodu a služieb. Dnes pracuje ako kouč, tímový kouč a konzultant. Je spoluzakladateľkou vzdelávacieho programu pre manažérov/lídrov. Verí v potenciál jednotlivca, silu myšlienky, a že dobré sa nakoniec presadí.

ivana@expertklub.com

www.ivahavranova.sk

+421 905 869 922

Miroslav Sendlai
Miroslav Sendlai Recruit & HR Consulting
Miroslav Sendlai – Jeho špecializáciou sú pracovné inzeráty. Prvý krok, ktorý musíte urobiť na to, aby ste oslovili kandidáta. Ak máte pocit, že tie vaše už nefungujú, pozrite sa na to spolu. Oslovte ho pri tvorbe inzerátov, audite inzercie a analýzč štatistík, vyskladanie inzertnej stratégie, potrebe konzulátcií či školení pre modernizáciu a úspech v recruitu.

m.sendlai@gmail.com

linkedin.com/in/miroslav-sendlai

+421 903 108 256

Martina Harazinová
Martina Harazinová Talent Cheerleader
Martina Harazinová - Podnikateľka, talentová a kariérna poradkyňa, lektorka, motivátorka, inšpirátorka. Špecializuje sa na rozvoj mäkkých zručností a kompetencií, odhaľovanie a podporu talentov, výnimočnosti, pomáha realizovať podnikateľské nápady. Rada pracuje s ľuďmi, ktorí chcú pracovať na sebe. Neváhajte a odhaľte svoj potenciál.

podpora@martinaharazinova.com

www.martinaharazinova.com

+421 907 813 351

Erika Matwij
Erika Matwij Expert na rodinné podnikanie
Erika Matwij – Expertka na stratégiu a riadenie v rodinných firmách na Slovensku, majiteľka spoločností Human Inside a Inštitút Rodinného Businessu. Vyše 9 rokov podporuje rodinné podniky v oblasti stratégií, sprevádza ich v procesoch nástupníctva a generačnej výmeny, vedie rodinné rady v rodinných firmách a spisuje rodinné ústavy. Organizuje Medzinárodné kongresy rodinných firiem, založila a vedie Akadémiu Nástupcov, podporuje nielen zakladateľov, ale aj nástupcov v procese preberania rodinnej firmy. Je členkou Medzinárodnej akadémie pre výskum rodinných podnikov IFERA ako jediný zástupca zo Slovenska.

erika.matwij@irbslovensko.sk

www.irbslovensko.sk

+421 948 488 473

Jakub Kantor
Jakub Kantor Brand Stratég a konzultant
Jakub Kantor - Pomáha majiteľom firiem dosiahnuť stanovených cieľov a posilniť ich značku. Špecializuje sa na tvorbu, budovanie a riadenie značiek. Pracuje so značkami v oblasti B2B i B2C od start-upov až po globálne značky. Pod vedením Martyho Neumeiera absolvoval v roku 2020 kurzy MasterClass Level C – Brand Specialist a Brand Strategist. Stal sa tak jediným certifikovaným Brand Stratégom - Level C v Českej republike. Rovnako tak v roku 2020 vyhral ocenenie Silver Award v Metaskils challenge by Marty Neumeier.

jakub@kantorstudio.cz

www.jakubkantor.cz

+420 776 666 631

Ludmila Grajcarova
Ludmila Grajcarova Wellbeing, produktivita, time management
Ludmila Grajcarova - Pomáha firmám riešiť wellbeing zamestnancov. Učí ich ako zvládať rastúce nároky a zároveň si svoj život užívať,
ako predísť chronickému stresu a následnému vyhoreniu a tiež ako si vybudovať mechanizmy, ktoré im pomôžu zvládať nové výzvy. Okrem rozvojových programov pre firmy pracuje s klientmi aj na individuálnej úrovni.

ludmila@ludmilagrajcarova.sk

www.ludmilagrajcarova.sk

Matúš Draganovský
Matúš Draganovský team performance & organizational development
Matúš Draganovský - Pôsobí ako Learning Designer a tréner vo vzdelávacej spoločnosti SUVko Coaching v rámci firemného vzdelávania soft-skills (mäkkých zručností). Zameriava sa na rozvoj ľudského potenciálu a silných stránok stredného a vyššieho manažmentu. Na workshopoch využíva bohaté skúsenosti z medzinárodných projektov a spoluprác. Užíva si networking a inšpiratívne podnety počas procesu vzdelávania.

draganovsky@suvko.sk

www.suvko.sk

+421 904 222 120

Karol Kováč
Karol Kováč Psychológ, lektor, kouč
Karol Kováč - Spoluzakladateľ Inštitútu stresu. Psychológ, lektor a kouč zaoberajúci sa témou stres a syndróm vyhorenia. Venuje sa tiež oblasti well-being, stres manažment, psyhohygiena, osobnostný rozvoj v manažérskom prostredí. Stal sa súčasťou mnohých rozvojových projektov smerujúcich k pedagogickej spôsobilosti, zvýšenie finančnej gramotnosti ako i zvládaniu záťažových a konfliktných situácií. Aktuálne je aj súčasťou medzinárodného tímu zaoberajúceho sa výskumom autonómneho nervového systému. Zároveň zdieľa svoje skúsenosti, poznatky, praktické zručnosti v rámci akademickej praxe so študentmi psychológie Univerzity Komenského v Bratislave.

kovac@istres.sk

www.istres.sk

+421 908 984 257

Veronika Šustrová
Veronika Šustrová Behavioral Strategist & Consultant
Veronika Šustrová - Skúsená profesionálna koučka a obchodná mentorka. Má skúsenosti v oblasti obchodného i životného koučingu. Tímová hráčka a prirodzená líderka so skúsenosťami v oblasti financií, bankovníctva, operácií a predajných procesov. Komplexná manažérka strategických zmien implementujúca právne zmeny a vízie spoločnosti s otvorenou komunikáciou, praktickým, dobre viditeľným štýlom vedenia a riadenia, ktorá mimoriadne úspešne zasahuje a motivuje všetky úrovne organizácie. Vizionárka so záznamom o hľadaní inovatívnych spôsobov, ako zvýšiť výnosy a zvýšiť marže.

veronika.sustrova@gmail.com

www.todayssolutions.sk

+421 905 531 943

Filip Kuna
Filip Kuna Content creator & native advertising
Filip Kuna - Prináša zaujímavosti, tipy, inšpirácie o marketingu, podnikaní a o tom, ako tvoriť ľúbivý obsah. Lebo tradičný marketing je keď hovoríte svetu, že ste superstar. Ale obsahový marketing je keď ukazujete svetu, že ňou naozaj ste. Filip je špecialista na digitální a
obsahový marketing, marketingové stratégie a produktový marketing.

filip@filipkuna.sk

www.filipkuna.sk

+421 917 435 009

Jana Záchenská
Jana Záchenská Komunikácia a prezentačné zručnosti
Jana Záchenská – vyštudovala herectvo, no svoj profesionálny život zasvätila komunikácií. Pracovala ako social media manažérka, PR manažérka a hovorkyňa. Založila vlastnú platformu – Komunikuj na úrovni, vďaka ktorej pomáha budovať komunikačné a prezentačné zručnosti jednotlivcov prostredníctvom individuálnych koučovacích programov. Špecializuje sa na komunikačné stratégie zložitých produktov a služieb, ktoré sa vďaka jej práci stávajú pre spotrebiteľov zrozumiteľnejšie a prístupnejšie.

janazachenska.zachen@gmail.com

IG: @komunikuj_na_urovni

+421 904 438 106

Ivana Molnárová
Ivana Molnárová Leader, terapeut, mentor, coach
Ivana Molnárová - Bývalá generálna riaditeľka Profesia.sk, ktorá získala ocenenie Manažér roka 2022. Vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 bola výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia.

+421 905 825 385

Daniel Csúr
Daniel Csúr Business Strategist & Consultant
Daniel Csúr - Riadi 6 firiem a 3 neziskové organizácie, čo vo svojich ani nie 30 rokoch nie je úplne bežné. Už počas svojho štúdia zbieral cenné vedomosti o biznisovom manažmente v Oxforde, a o financiách a stratégiách v Kodani, v Maastrichte či v Almaty.
Má rád výzvy a občas by sa zdalo, že dokáže predpovedať budúcnosť. Aktuálne riadi vyše 20 ľudí v rôznych navzájom úzko prepojených firmách. Školí a rád vedie diskusie na témy, ktoré pomáhajú podnikateľom i nepodnikateľom rásť.

daniel@prognessa.com

www.prognessa.sk

+421 902 126 561

Gabriela Končitíková
Gabriela Končitíková LEADERSHIP A OSOBNÝ ROZVOJ
Gabriela Končitíková - Motivačná speakerka a lektorka baťovskej filozofie. Riaditeľka Nadácie Tomáša Baťu a spisovateľka odkazu filozofie Baťa, autorka projektu Inspirace Baťa. V rámci odbornej činnosti sa venuje možnostiam aplikácie Systému riadenia Baťa, Baťovskému leadershipu a Sústave riadenia Baťa všeobecne. Inšpiruje leadrov náchádzať možnosti úspešného riadenia firiem cez osobný rovzoj a baťovskú filozofiu.

gabriela@batova-vila.cz

www.nadacetomasebati.cz

+ 420 737 834 176

Jozef Květenský
Jozef Květenský Psychologist, trainer, coach
Jozef Květenský – Psychológ, s viac ako 15 rokov praxe, s klientami z rôznych oblastí, rôznych statusov a v rôznych životných situáciách. Jeho služby využilo viac ako 55 spoločností a inštitúcí v SR aj zahraničí. Získal dva medzinárodné koučingové certifikáty a v 2018 sa ocitol užšej nominácii na „Kouč Roka SR“. Absolvoval výcvik zastrešený a licencovaný Traumatic Incident Reduction Association v USA, tiež výcvik v relaxačno – symbolickej terapii zastrešený Psychoterapeutickým inštitútom Relaxačno-symbolickej psychoterapie. Neustále sa vzdeláva cez soft -skills až po napr. Autogénny tréning alebo Arteterapiu.

psycholog@jkvetensky.sk

www.jkvetensky.sk

+421 911 498 789

Lucia Mešková
Lucia Mešková Leader, terapeut, mentor, coach
Lucia Mešková - Inšpiratívna líderka a trénerka s medzinárodným zázemím so špecializáciou na zákaznícky servis a skúsenosťami z gastro segmentu. Detailne sa orientuje na štandardy kvality, neustále vzdelávanie a efektívne vedenie... Zlepšuje zákaznícky servis a procesy v hoteloch, reštauráciách, v maloobchode, .. aby ste pri sledovaných nákladoch dokázali dosahovať čo najvyšší potenciál predaja. Viac nájdete na www.sophire.sk a www.akademiazakaznika.sk.

meskova@sophire.sk

https://sophire.sk/

+421 911 782 827

Veronika Baláž
Veronika Baláž Love2Tech a Excel mentoring
Veronika Baláž - V rámci excel mentoring metódy podporuje zamestnancov firiem tak, že tréning prebieha priamo na ich vlastných pracovných úlohách. Zamestnanci si tak popri zlepšovaní EXCEL skillov aj priamo zefektívňujú svoje pracovné procesy. Lektorskou praxou, získala uvedomenie, že učenie sa priamo na pracovných úlohách jej mojim klientom najviac pridanej hodnoty. Takto sa „narodil“ koncept EXCEL mentoringu plného človečiny pre firmy.

info@love2teach.sk

www.love2teach.sk

+421 902 223 349

Možno práve Ty
Možno práve Vy odborník v téme zamestnaneckej značky
Hľadáme tých, ktorí dokážu inšpirovať a ktorí majú recept na harmonické pracovné prostredie. Tých, ktorí poznajú pozitívne pracovné návyky, cenné rady k prístupu a budovaniu tvorivej a funkčnej firemnej kultúry. Hľadáme tých, ktorí vedia ako na leadership, vedenie ľudí, a ktorí vedia ako nevyhasnúť. Hľadáme práve vás, lebo pravdepodobne máte skúsenosti z praxe. Pravdepodobne poznáte aktuálne témy, ktoré rezonujú v spoločnosti a súvisia so Zamestnaneckou značkou a máte informácie vhodné pre zamestnávateľov aj zamestnancov.

www.zamestnaneckaznacka.sk/tvorte-s-nami/

Staňte sa aj vy partnerom Zamestnanckej značky

Náš panel expertov sa môže už čoskoro rozrásť o ďalšieho člena.
Stante sa našou súčasťou a tvorte s nami.

Túžite budovať Zamestnaneckú značku. Sme tu pre vás.

Zamestnanecká značka je tu pre všetkých, ktorí chcú rásť a rozvíjať svoje podnikanie na základe hodnôt a pozitívnej emócie.

Partneri