Príbehy

365.labb – miesto, kde sa platí nápadmi

V Banskej Bystrici existuje miesto kde sa platí nápadmi. Znie to neuveriteľne, ale je to tak. 365.labb slúži všetkým, ktorí majú chuť tvoriť, rásť a stretávať sa. Miesto kde objavíte slobodu 365 dní v roku.

365.labb je projekt, ktorý vznikol ako forma spoločenskej zodpovednosti 365 banky. Cieľom je poskytovať priestor a služby, ktoré mesto nemalo, s cieľom vdýchnuť život do Banskobystrického regiónu Slovenska.

365.labb je priestor pre inšpiratívnych ľudí s cieľom ich osobného rastu a sebarealizácie. Spájame akčných a podnikavých ľudí s obrovskou chuťou robiť odvážne veci a meniť tak ostatným život k lepšiemu.”

Viac vám už prezradí Kristínka Katreniaková

Miesto, kde sa platí nápadmi a ktoré slúži predovšetkým vám, našim poslucháčom. O jeho možnostiach a víziách som sa porozprávala s Kristínkou Katreniakovou, z 365 Bank.

Kika ma v kompetencii rôzne marketingové projekty, projekty týkajúce sa PR, internej komunikácie, či CSR projekty (projekty spoločenskej zodpovednosti) 365 banky. Jedným z takýchto CSR projektov 365.bank je aj projekt 365.labb.

Veľmi sa teším, že prijala naše pozvanie a že prostredníctvom tohto podcastu dáme spolu do sveta všetky možnosti jedného úžasného miesta, ktorým je 365.labb v Banskej Bystrici.